حضور یزد پلیمر در نوزدهمین نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان تهران

حضور یزد پلیمر در نوزدهمین نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان تهران
حضور یزد پلیمر در نوزدهمین نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان تهران

نوزدهمین نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان تهران از 6 الی 9 مردادماه 1398 در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران برگزار گردید، یزد پلیمر همانند سال های گذشته در این بزرگترین رویداد صنعت ساختمان کشور شرکت نمود.

نوزدهمین نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان تهران مردادماه 1398 در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران با حضور گسترده صاحبان به نام صنعت ساختمان و بازدید پر شور کارفرمایان، پیمانکاران و علاقه مندان صنعت ساختمان برگزار گردید. شرکت یزد پلیمر نیز همانند سال های گذشته در این رویداد بزرگ صنعت ساختمان کشور حضور یافت و غرفه این شرکت با استقبال کارشناسان، مجریان و فروشندگان صنعت لوله و اتصالات پلیمری قرار گرفت.

نمایش محصولات جدید شرکت یزد پلیمر، شامل لوله های فشار قوی UPVC با برند پلی پول که جهت مصارف آبرسانی، آبیاری و تاسیسات استخر و چیلر مورد استفاده قرار می گیرد و همچنین لوله های پی وی سی سه لایه سوپر سایلنت توجه کارشناسان و صاحب نظران این رشته را به خود معطوف نمود.

غرفه این شرکت در طی روزهای برگزاری نمایشگاه پذیرای بیش از 400 نفر از صاحب نظران این صنعت بود که مذاکرات مفید و تاثیرگذاری در زمینه لوله و اتصالات و آینده این صنعت صورت پذیرفت که امیدواریم در آینده ای نزدیک شاهد نتایج و دستاوردهای آن باشیم.