سیفون کامل 10 بار upvc چسبی

توضیحات

امروزه در همه ساختمان‌ها، مراکز تجاری و تفریحی استفاده از سیفون حیاتی و مهم به شمار می‌آید. سیفون‌ها با طراحی خاص و منحصر به فرد خود مانع از انتشار بوی ناخوشایند در فضا می‌شوند. سیفون کامل 10 بار upvc چسبی یزد پلیمر یکی از بهترین نمونه‌های سیفون است که گازهای فاضلابی را حل می‌کند.

شرکت یزد پلیمر یکی از برترین شرکت‌های تولید لوله و اتصالات در کشور است و با تولید بهترین و باکیفیت‌ترین محصولات به عنوان بزرگترین صادرکننده ایران شناخته می‌شود. تولید محصولات باکیفیت و فروش لوله و اتصالات با بهترین قیمت از مزیت‌های شرکت یزد پلیمر به شمار می‌آید.

ویژگی‌های سیفون کامل 10 بار upvc چسبی

سیفون کامل 10 بار upvc چسبی یزد پلیمر در سایز 110 تولید می‌شود. شکل سیفون 10 بار یزد پلیمر به گونه‌ای طراحی شده است تا مانع از انتشار گازهای نامطبوع شود. همچنین به سبب طراحی خاص سیفون یو پی وی سی چسبی یزد پلیمر هموراه مقداری آب در انتهای سیفون باقی می‌ماند تا گازهای نامطبوع را در خود حل کند.

در تولید سیفون کامل یزد پلیمر از بهترین مواد اولیه و مقاوم استفاده شده است. البته مواد اولیه باکیفیت در همه تولیدات کارخانه یزد پلیمر استفاده می‌شود و بهترین محصولات تولید و عرضه می‌شود. برای کسب اطلاعات بیشتر از خرید لوله و اتصالات UPVC می‌توانید با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

کیفیت برتر در تولید انواع لوله و اتصالات UPVC

سیفون کامل 10 بار upvc  یزد پلیمر در سیستم آبرسانی و فاضلاب استفاده می‌شود. سیفون فاضلابی یو پی وی سی یکی یزد پلیمر از بهترین و اقتصادی سیفون‌ها است که کاربردهای زیادی دارد. همچنین قدرت تحمل فشار سیفون‌ها بسیار بالا است و در برابر مواد شیمیایی نیز مقاوم است.

گروه تولیدی یزد پلیمر با تولید انواع سیفون‌ها برای کاربرد‌های متفاوت سبد کاملی از لوله و اتصالات را در اختیار دارد. یکی از سیفون‌های مناسب و پرکاربرد برای تحمل فشار بالا سیفون 10 بار UPVC است. برای کسب اطلاعات بیشتر از خرید و قیمت سیفون 10 بار UPVC می‌توانید از به بخش لوله و اتصالات UPVC سایت یزد پلیمر سر بزنید.

تولید متنوع‌ترین لوله و اتصالات پلیمری در شرکت یزد پلیمر

شرکت یزد پلیمر یکی از بزرگترین و معتبرترین تولیدکنندگان لوله و اتصالات UPVC در ایران است. همچنین یزد پلیمر با تولید انواع لوله و اتصالات پلی پروپیلن، لوله‌های سه لایه، لوله‌های پنج لایه و لوله‌های برق سبد کاملی از متنوع‌ترین محصولات را در اختیار دارد. برای کسب اطلاعات بیشتر از دیگر محصولات یزد پلیمر و خرید لوله برق UPVC از طریق شماره 03537272363 با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

جدول ویژگی‌ها

ابعاد ( mm )

110

موارد استفاده

سیستم دفع فاضلاب بهداشتی

نام شرکت

یزد پلیمر

ساخت کشور

ایران

گواهینامه‌ها

استاندارد ملی ایران ISIRI 9119 جهت سیستم لوله کشی فاضلاب

رنگ

سفید

جنس

UPVC

واحد

عدد

نحوه اتصال

حلال ویژه PVC

زمان لازم برای جوش خوردن

15 دقیقه

زمان جهت جوش کامل وتست آب بند

48 ساعت

انبارداری

از قرارگیری مستقیم در برابر اشعه خورشید محافظت شود

شرایط استفاده

هرگز از لوله و اتصالات دارای ترک و گرد و خاک استفاده نگردد – حتما قبل از استفاده از حلال محل اتصال کاملا تمیز گردد.

محصولات مرتبط

محصولات مرتبط