سه راه 45 درجه upvc چسبی

توضیحات

در سیستم لوله‌کشی برای گرفتن انشعاب از لوله بزرگتر از سه راه 45 درجه استفاده می‌کنند. البته سه راه 90 درجه نیز برای گرفتن انشاب از لوله اصلی استفاده می‌شود ولی سه راه 45 درجه برای مسیر‌های خاص مورد استفاده قرار می‌گیرد. سه راه 45 درجه upvc چسبی یزد پلیمر در ابعاد مختلفی تولید می‌شود و کاربرد‌های زیادی دارد.

گروه صنعتی یزد پلیمر با تولید بهترین و باکیفیت‌ترین لوله و اتصالات پلیمری، یکی از باسابقه‌ترین شرکت‌های تولید محصولات پلیمری در کشور شناخته می‌شود. برای خرید لوله ارزان و باکیفیت از شرکت یزد پلیمر می‌توانید با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

سه راه 45 درجه upvc چسبی یزد پلیمر

سه راه 45 درجه upvc چسبی از مواد بهداشتی تولید شده است و در مصارف آب آشامیدنی استفاده می‌شود. سایز‌های تولیدی سه راه 45 درجه یو پی وی سی 63، 90، 110، 125 و 160 است و در برابر ضربات خارجی مقاومت مناسبی دارد. سطح صاف و صیقلی سه راه 45 درجه چسبی UPVC یزد پلیمر امکان حرکت راحت را به مایعات می‌دهد.

همه اتصالات UPVC تولیدی شرکت یزد پلیمر در برابر مواد شیمایی و کلر مقاوم بوده و تحمل فشار بالایی دارند. بنابراین با خرید اتصالات UPVC شرکت یزد پلیمر دیگر نگران خرابی، زنگ‌زدگی و رسوب‌گیری نخواهید بود.

کاربرد‌های سه راه 45 درجه upvc چسبی

از سه راه 45 درجه یو پی وی سی چسبی یزد پلیمر در صنعت پتروشیمی و نفت استفاده می‌شود. همچنین به دلیل عدم زنگ‌زدگی و رسوب‌گیری در سیستم لوله‌کشی آب آشامیدنی و استخر‌ها نیز مورد استفاده قرار می‌گیرد. برای خرید و قیمت سه راه 45 درجه 10 بار UPVC شرکت یزد پلیمر همچنین گرفتن مشاوره و راهنمایی می‌توانید از طریق شماره 03537272363  با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

گروه صنعتی یزد پلیمر، بزرگترین صادرکننده لوله و اتصالات UPVC در کشور

استفاده از به‌روز‌ترین و پیشرفته‌ترین دستگاه‌های تولید محصولات پلیمری باعث شده است تا شرکت یزد پلیمر یکی از بهترین شرکت‌های تولیدکننده محصولات پلیمری در ایران و کشورهای همسایه شناخته شود. همچنین داشتن سبدی کامل از لوله و اتصالات این امکان را فراهم کرده است تا بتوانید به راحتی همزمان خرید لوله و اتصالات pp و لوله و اتصالات UPVC را داشته باشید.

جدول ویژگی‌ها

ابعاد ( mm )

110, 125, 160, 63, 90

موارد استفاده

سیستم دفع فاضلاب بهداشتی

نام شرکت

یزد پلیمر

ساخت کشور

ایران

گواهینامه‌ها

استاندارد ملی ایران ISIRI 9119 جهت سیستم لوله کشی فاضلاب

رنگ

سفید

جنس

UPVC

واحد

عدد

نحوه اتصال

حلال ویژه PVC

زمان لازم برای جوش خوردن

15 دقیقه

زمان جهت جوش کامل و تست آب بند

48 ساعت

انبارداری

از قرارگیری مستقیم در برابر اشعه خورشید محافظت شود

شرایط استفاده

هرگز از لوله و اتصالات دارای ترک و گرد و خاک استفاده نگردد – حتما قبل از استفاده از حلال محل اتصال کاملا تمیز گردد.

محصولات مرتبط

محصولات مرتبط