بوشن مغزی تک لایه پلی پروپیلن جوشی

توضیحات

بوشن مغزی پلی پروپیلن تک لایه از جدیدترین محصولات یزد پلیمر محسوب می‌شود. این بوشن‌ها در سیستم‌های لوله کشی آب سرد و گرم و همینطور داغ مورد استفاده قرار می‌گیرند. شما با خرید بوشن مغزی پلی پروپیلن محصول ایران هم در هزینه‌های خود صرفه جویی می‌کنید و هم می‌توانید از کیفیت بالایی برخوردار شوید.

مشخصات بوشن مغزی پلی پروپیلن

بوشن مغزی پلی پروپیلن دارای گواهینامه استاندارد ملی ایران است. از این محصول برای سیستم لوله کشی آب سرد و گرم و داغ بهداشتی استفاده می‌شود. جنسی که برای این محصول به کار رفته است از پلی پروپیلن رندوم کوپلیمر تایپ 3 است. این محصول تمام تست‌های آزمایشگاهی را پشت سر گذاشته و به بهترین کیفیت عرضه شده است.

سیستم مهندسی که از سوی شرکت یزد پلیمر برای تولید بوشن مغزی تک لایه پلی پروپیلن اجرا شده است سبب شده تا خریداران خرید بهترین لوله و همینطور خرید اتصالات pp را نیز از این شرکت انجام دهند.

بوشن مغزی پلی پروپیلن در رنگ بندی‌های سبز، سفید و یا طبق سفارش مشتری عرضه می‌شوند. یعنی مشکلی از نظر رنگ بندی برای این محصول دیده نمی‌شود. مدت زمان گرم شدن برای این محصول 5 ثانیه اعلام شده است و زمانی که برای جوش خوردن آن نیاز است تنها 4 ثانیه خواهد بود. برای سرد شدن نیز 2 دقیقه زمان نیاز است.

کاربرد بوشن مغزی پلی پروپیلن

همانطور که اشاره شد بوشن مغزی پلی پروپیلن برای اتصالات سیستم آب گرم و سرد و داغ بهداشتی استفاده می‌شود. دستگاهی که برای استفاده از بوشن مغزی تک لایه پلی پروپیلن نیاز است شامل دستگاه جوش لوله و اتصالات پلی پروپیلن است. این محصول به طور کلی نباید در معرض مستقیم اشعه خورشید قرار بگیرد. از سوی دیگر بهتر است که هرگز از لوله و اتصالات دارای ترک استفاده نکنید.

خرید بوشن مغزی تک لایه پلی پروپیلن جوشی از یزد پلیمر

اگر از دسته کسانی باشید که یک بار اقدام به خرید لوله 5 لایه pp از یزد پلیمر کرده‌اید، قطعاً خرید بوشن مغزی پلی پروپیلن را نیز از همین سایت انجام می‌دهید. به طور کلی خرید زانو یکسر بوشن بست دار پلی پروپیلن از یزد پلیمر سبب شد تا این شرکت بتوان حجت را بر خریداران تمام کند. رعایت اصول بهداشتی و تیم مهندسی قدرتمند سبب محبوبیت این شرکت شده است.

جدول ویژگی‌ها

ابعاد ( mm )

1/2 1×50, 1/2×20, 1/2×25, 1/4 1×40, 1×32, 3/4×25

موارد استفاده

سیستم‌های لوله کشی آب سرد و گرم و داغ بهداشتی

نام شرکت

یزد پلیمر

ساخت کشور

ایران

گواهینامه‌ها

استاندارد ملی ایران ISIRI 6314_2 جهت سیستم لوله کشی آب سرد و گرم و داغ بهداشتی

رنگ

سبز, سفید, یا طبق سفارش مشتری

جنس

پلی پروپیلن رندوم کوپلیمر Type 3

واحد

عدد

مدت زمان گرم شدن

۵ ثانیه

زمان لازم برای جوش خوردن

۴ ثانیه

مدت زمان سرد شدن

۲ دقیقه

انبارداری

از قرارگیری مستقیم در برابر اشعه خورشید محافظت شود

شرایط استفاده

هرگز از لوله و اتصالات دارای ترک و گرد و خاک استفاده نگردد

دستگاه مورد نیاز

دستگاه جوش لوله و اتصالات پلی پروپیلن

محصولات مرتبط

محصولات مرتبط