چهار راه سه سر کوپله upvc چسبی فاضلابی

توضیحات

از موارد مهم در سیستم لوله‌کشی نظم دادن به مسیرهای آن است. این نظم با طراحی اتصالات مناسب برقرار می‌شود. اتصالات، تعداد مسیرهای لوله‌کشی و حجم لوله‌های مصرفی را کاهش می‌دهد.

اگر برای سیستم فاضلاب خود لوله و اتصالات upvc را انتخاب کردید احتمالاً اتصال چهار راه سه سر کوپله یو پی وی سی در سبد خرید شما قرار می‌گیرد.

ویژگی‌های چهار راه سه سر کوپله upvc چسبی فاضلابی

وظیفه چهار راه سه سر کوپله یو پی وی سی این است که سه مسیر لوله‌کشی را به یکدیگر اتصال می‌دهد و آنها را به یک مسیر واحد هدایت می‌کند. از شکل محصول معلوم است که سه مسیر متصل شده، با یکدیگر زاویه‌ی چهل و پنج درجه دارند.

گروه صنعتی یزد پلیمر که در زمینه‌ی لوله و اتصالات پلیمری فعالیت می‌کند برای محصول چهار راه سه سر کوپله upvc خود استاندارد ملی ایران با کد ISIRI 9119 را به‌دست آورده است.

علاوه‌بر چهار راه سه سر کوپله یو پی وی سی، شاید خرید سه راه 45 درجه upvc نیز برای سیستم لوله‌کشی شما لازم شود.

قطر مقاطع ورودی و مقطع خروجی در محصول چهار راه سه سر کوپله یو پی وی سی 110 میلی‌متر است. برای استفاده از این محصول در سیستم لوله‌کشی باید حلال ویژه‌ی PVC تهیه شود. این حلال اتصال محصول با لوله‌ها را برقرار می‌کند. استحکام این حلال در محل اتصالات 15 دقیقه طول می‌کشد. با برقراری جوش کامل پس از 48 ساعت، می‌توان تست آب‌بندی را انجام داد.

گروه صنعتی یزد پلیمر چهار راه سه سر کوپله upvc را در رنگ سفید عرضه می‌کند.

وقتی چهار راه سه سر کوپله یو پی وی سی را خریداری کردید توصیه می‌شود :

  1. محصول را زیر تابش نور خورشید قرار ندهید.
  2. به‌هنگام لوله‌کشی از سلامتی و تمیزی محصول مورد نظر و همچنین لوله‌ها مطمئن شوید.

کاربردهای چهار راه سه سر کوپله upvc چسبی فاضلابی

یکی از مواردی که برای انتخاب لوله و اتصالات برای سیستم لوله‌کشی در نظر گرفته می‌شود دوام و مقاومت آن‌ها است. این ویژگی‌ها برای فاضلاب اهمیت زیادی پیدا می‌کند. با خرید لوله‌ی upvc و اتصالات آن، از جمله چهار راه سه سر کوپله یو پی وی سی از گروه صنعتی یزد پلیمر سیستم لوله‌کشی شما به ماندگاری و مقاومت مطلوبی می‌رسد.

چهار راه سه سر کوپله یو پی وی سی فاضلابی به سیستم لوله‌کشی فاضلاب نظم می‌دهد. این محصول سه مسیر لوله‌کشی را به هم متصل می‌کند. در نتیجه کاهش محسوسی در حجم لوله‌های مصرفی مشاهده می‌شود. این کاهش حجم، بررسی لوله‌های فاضلاب را راحت‌تر می‌کند و برای تعمیر و تعویض آنها محیط خلوت‌تری ایجاد می‌شود.

یزد پلیمر تولیدکننده و عرضه‌کننده معتبری برای خرید بهترین لوله و اتصالات است. برای یک سیستم لوله‌کشی فاضلاب، به‌خصوص اگر پیچیده باشد، محصول چهار راه سه سر کوپله upvc پیشنهاد می‌شود. با این محصول تصویر واضح‌تری از سیستم لوله‌کشی به‌دست می‌آید. شما می‌توانید چهار راه سه سر کوپله یو پی وی سی را از گروه صنعتی یزد پلیمر تهیه کنید.

جدول ویژگی‌ها

ابعاد ( mm )

110

موارد استفاده

سیستم دفع فاضلاب بهداشتی

نام شرکت

یزد پلیمر

ساخت کشور

ایران

گواهینامه‌ها

استاندارد ملی ایران ISIRI 9119 جهت سیستم لوله کشی فاضلاب

رنگ

سفید

جنس

UPVC

واحد

عدد

نحوه اتصال

حلال ویژه PVC

زمان لازم برای جوش خوردن

15 دقیقه

زمان جهت جوش کامل و تست آب بند

48 ساعت

انبارداری

از قرارگیری مستقیم در برابر اشعه خورشید محافظت شود

شرایط استفاده

هرگز از لوله و اتصالات دارای ترک و گرد و خاک استفاده نگردد – حتما قبل از استفاده از حلال محل اتصال کاملا تمیز گردد.

محصولات مرتبط

محصولات مرتبط