سه راه تبدیل 45 درجه upvc چسبی

توضیحات

در سیستم لوله‌کشی و فاضلاب یکی از موارد مهم تبدیل مسیر لوله‌ اصلی به لوله‌های فرعی است. در مسیر لوله‌کشی باید با کمک اتصالات مناسب لوله اصلی را به انشعاب لوله‌های فرعی با قطر‌های متفاوت تبدیل کنیم. سه راه تبدیل 45 درجه upvc چسبی یزد پلیمر یکی از اتصالاتی است که می‌تواند به ما امکان ایجاد یک انشعاب مناسب را بدهد.

گروه صنعتی یزد پلیمر یکی از باسابقه‌ترین مجموعه‌های تولید و فروش لوله و اتصالات پلیمری در کشور است. یزد پلیمر با تولید بیش از 870 قلم کالا پلیمری، سبد کاملی از لوله و اتصالات را در اختیار دارد. همچینی با کمک افراد متخصص و تجهیزات پیشرفته باکیفیت‌ترین محصولات را تولید و عرضه می‌کند.

ویژگی‌های سه راه تبدیل 45 درجه upvc چسبی

سه راه تبدیل 45 درجه upvc چسبی یکی از پرکاربردترین اتصالات در تاسیسات و سیستم لوله‌کشی به شمار می‌‌آید. استفاده از بهترین موارد اولیه در تولید سه راه تبدیل 45 درجه یو پی وی سی باعث شده است تا استحکام و دوام مناسبی داشته باشد. خرید اتصالات یو پی وی سی یزد پلیمر به خصوص سه راه تبدیل 45 درجه چسبی می‌تواند خیال شما را از افزایش عمر تاسیسات راحت کند.

کاربرد‌های سه راه تبدیل 45 درجه upvc چسبی

سه راه تبدیل پولیکا یا همان سه راه تبدیل 45 درجه upvc چسبی برای انشعاب گرفتن از خط لوله اصلی تولید شده است. از سه راه تبدیل 45 درجه یزد پلیمر در جمع‌آوری آب‌های سطحی، سیستم آب شهری و فاضلاب، استخر‌ها و تصفیه خانه‌ها استفاده می‎شود.

سه راه تبدیل یو پی وی سی 45 درجه کاربرد‌های مختلفی دارد و در ابعاد 125*110، 110*63، 90*63 و 110* 90 تولید می‌شود. شما می‌توانید برای خرید سه راه تبدیل 90 درجه UPVC با ابعاد مختلف با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

تولید لوله و اتصالات باکیفیت در گروه صنعتی یزد پلیمر

در گروه صنعتی یزد پلیمر تمام تلاش خود را به کار گرفته‌ایم تا با تولید بهترین و باکیفیت‌ترین محصولات، آسایش و آرامش هدیه دهیم. به همین منظور از بهترین مواد اولیه در تولید انواع لوله و اتصالات پلیمری استفاده می‌کنیم. جهت کسب اطلاعات بیشتر از محصولات جدید و خرید لوله یو پی وی سی فشار قوی پلی پول می‌توانید از طریق شماره 03537272363  با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

جدول ویژگی‌ها

ابعاد ( mm )

110 × 125, 63 × 110, 63 × 90, 90 × 110

موارد استفاده

سیستم دفع فاضلاب بهداشتی

نام شرکت

یزد پلیمر

ساخت کشور

ایران

گواهینامه‌ها

استاندارد ملی ایران ISIRI 9119 جهت سیستم لوله کشی فاضلاب

رنگ

سفید

جنس

UPVC

واحد

عدد

نحوه اتصال

حلال ویژه PVC

زمان لازم برای جوش خوردن

15 دقیقه

زمان جهت جوش کامل و تست آب بند

48 ساعت

انبارداری

از قرارگیری مستقیم در برابر اشعه خورشید محافظت شود

شرایط استفاده

هرگز از لوله و اتصالات دارای ترک و گرد و خاک استفاده نگردد – حتما قبل از استفاده از حلال محل اتصال کاملا تمیز گردد.

محصولات مرتبط

محصولات مرتبط