بست شیرمخلوط تک لایه پلی پروپیلن جوشی

توضیحات

شیرآلات مخلوط جزء محصولات کاربردی به شمار می‌روند که از آن‌ها برای کنترل، باز یا بسته کردن آب گرم و سرد استفاده می‌شود. نصب شیرآلات مخلوط باید به درستی انجام شود و برای اینکه نصب این نوع شیرآلات به شیوه‌ای صحیح انجام شود بهتر است از بست شیر مخلوط پلی پروپیلن استفاده نمایید.

خرید بست شیر مخلوط پلی پروپیلن

شرکت یزد پلیمر یکی از معتبرترین شرکت‌ها در زمینه تولید انواع لوله و اتصالات می‌باشد و بست شیر مخلوط پلی پروپیلن یکی از کاربردی‌ترین محصولات این شرکت می‌باشد و شما می‌توانید برای نصب راحت‌تر شیر مخلوط از این محصول بی نظیر استفاده کنید.

بررسی ویژگی‌های بست شیر مخلوط پلی پروپیلن

برای نصب شیر مخلوط علاوه بر خرید لوله آب گرم و سرد  بهتر است بست شیر مخلوط را هم خریداری نمایید.

بست شیر مخلوط تک لایه پلی پروپیلن جوشی از جنس پلی پروپیلن ساخته شده است و از این محصول برای کج بسته نشدن و مشخص شدن AXE ( اکس ) شیر مخلوط و رادیاتور استفاده می‌شود و می‌توان شیر مخلوط را به کمک بست شیر مخلوط پلی پروپیلن به راحتی در هر مکانی نصب کرد.

ابعاد این محصول 20 میلیمتر است و همچنین در دو رنگ سبز و سفید موجود می‌باشد و بهتر است شما در زمان خرید این محصول مانند خرید لوله و اتصالات ارزان به ابعاد محصول و سایر ویژگی‌های آن توجه داشته باشید تا بتوانید خریدی لذت بخش را تجربه کنید.

ویژگی‌های بست شیر مخلوط تک لایه پلی پروپیلن جوشی

  1. این محصول دارای وزنی سبک است.
  2. بست شیر مخلوط پلی پروپیلن باعث سهولت در نصب شیر مخلوط می‌شود.
  3. این محصول دارای ظاهری مناسب و شفاف است.
  4. مقاومت بالا در برابر ضربه و خوردگی

در صورت تمایل می‌توانید برای خرید اتصالات پلی پروپیلن و خرید اتصالات یو پی سی با کارشناسان ما ارتباط برقرار کنید و از قیمت و ویژگی‌های این محصولات مطلع شوید.

گروه صنعتی یزد پلیمر بزرگترین تولید کننده انواع لوله و اتصالات پلیمر

شرکت یزد پلیمر در سال‌های اولیه، فعالیت خود را با تولید لوله و اتصالات پلی پروپیلن شروع کرد و این شرکت پس از مدتی توانست به کمک مدیران مجرب با سرعت زیادی مسیر رشد و پیشرفت خود را طی کند و سبد محصولاتش را کامل‌تر نماید.

هدف اصلی این شرکت معتبر گسترش و توسعه محصولاتش است و علاوه بر این شرکت یزد پلیمر همواره رضایت مشتریان را مورد توجه قرار می‌دهد به همین دلیل محصولاتی که در این شرکت تولید می‌شوند دارای کیفیت قابل توجهی می‌باشند.

نتیجه گیری :

خرید لوله و اتصالات با کیفیت از اهمیت زیادی برخوردار می‌باشد و بهتر است شما این نوع محصولات کاربردی را از فروشگاه‌هایی خریداری نمایید که معتبر هستند همچنین در زمان خرید بست شیر مخلوط پلی پروپیلن و سایر محصولات بهتر است به برند محصول نیز توجه داشته باشید و برندی را برای خرید انتخاب نمایید که معروف‌تر است زیرا برندهای معروف و معتبر محصولات با کیفیت عالی را تولید می‌کنند.

جدول ویژگی‌ها

ابعاد ( mm )

20

موارد استفاده

سیستم‌های لوله کشی آب سرد و گرم و داغ بهداشتی

نام شرکت

یزد پلیمر

ساخت کشور

ایران

گواهینامه‌ها

استاندارد ملی ایران ISIRI 6314_2 جهت سیستم لوله کشی آب سرد و گرم و داغ بهداشتی

رنگ

سبز, سفید, یا طبق سفارش مشتری

جنس

پلی پروپیلن رندوم کوپلیمر Type 3

واحد

عدد

مدت زمان گرم شدن

۵ ثانیه

زمان لازم برای جوش خوردن

۴ ثانیه

مدت زمان سرد شدن

۲ دقیقه

انبارداری

از قرارگیری مستقیم در برابر اشعه خورشید محافظت شود

شرایط استفاده

هرگز از لوله و اتصالات دارای ترک و گرد و خاک استفاده نگردد

دستگاه مورد نیاز

دستگاه جوش لوله و اتصالات پلی پروپیلن

محصولات مرتبط

محصولات مرتبط